Commissies en Werkgroepen

Na de ALV van 9 maart 2016 ziet de afvaardiging van onze regio naar de Vergadering van Afgevaardigden er als volgt uit:

Menno Hovingh afgevaardigde mennohoving@hotmail.com
Gerda Jaarsma reserve-afgevaardigde g.jaarsma@xs4all.nl
Ernst Kuntz reserve-afgevaardigde ernst.kuntz@gmail.com
Johan van Lenthe reserve-afgevaardigde j.v.lenthe@hetnet.nl
Monique Loppersum   afgevaardigde mloppersum@hotmail.com
Hanneke Moerman afgevaardigde hakamoertil@home.nl
Klaas Moerman afgevaardigde hakamoertil@home.nl
Peter Roelofs reserve-afgevaardigde peter.roelofs@ziggo.nl
Wout Vink reserve-afgevaardigde   woutvink@xs4all.nl
Jan Wijbenga afgevaardigde wijbenga@emfs.nl

 


 

De verschillende commissies kennen momenteel de volgende samenstelling:Wandelactiviteiten

Gert-Jan de Roller (0595) 85 11 71
bivak@noord.nkbv.nl
Begeleider, organisator bivaktochten
Johan van Lenthe

(050) 534 74 81

 

Begeleider, organisator huttentrektochten.
Gerard Kroese (0511) 47 30 50
wandelen@noord.nkbv.nl
Begeleider, organisator midweekwandelingen

 



Klimactiviteiten

Wouter Staal

(06) 57 48 26 59
klimmen@noord.nkbv.nl

 

Klimcoördinator
Planning klimactiviteiten

Ernst van Uffelen 

(06) 2783 60 86
Opleidingen  Leercoach
     
     
     

 


 

Kascommissie sinds de ALV 2016

Peter Roelofs  

Jacco Stuitje